CNN Prima NEWS: Babiš věří, že se kauzy zametou pod koberec. Výběr Arenbergera je jeho šlendrián

23. května 2021, CNN Prima News

Vláda Andreje Babiše (ANO) je krajně nestabilní. Svědčí o tom časté problémy a výměny na postu ministra zdravotnictví. „Je to především odpovědnost premiéra,“ řekl místopředseda ODS Martin Kupka ve vysílání CNN Prima NEWS.

Celý rozhovor s Martinem Kupkou můžete zhlédnout na CNN Prima News.

Martin Kupka kritizoval způsob, jakým předseda vlády Andrej Babiš (ANO) vybírá lidi na post ministra zdravotnictví. „Nejasností, nepřesností a podivností kolem nástupu Petra Arenbergera je tolik, že je to nepřijatelné. Lidé potřebují ministra zdravotnictví, kterému mohou důvěřovat,“ řekl ve vysílání CNN Prima NEWS Martin Kupka.

Ať se to nezamete pod koberec

Podle Kupky jsou časté výměny na postu ministra zdravotnictví důkazem, že Babišova vláda je nestabilní. „Je to především odpovědnost pana premiéra. Ukazuje se, že pan Arenberger dobrým směrem nejde a bylo by na místě, aby Andrej Babiš našel nového ministra zdravotnictví, kterému mohou lidé důvěřovat,“ dodal.

Podle něho Babiš často spoléhá na to, že se kauzy zametou pod koberec. „Doufám, že v tomto případě se ty pochybnosti a lži pod koberec nezametou,“ řekl místopředseda ODS.

štítky: # # # # # # #