Radmila Kleslová a Andrej Babiš by se měli přestat schovávat!

15. září 2015,

Deník Neovlivní.cz dnes přinesl další závažné informace o prapodivném obchodně-politickém modelu místopředsedkyně hnutí ANO Radmily Kleslové. Z dostupných informací je jasné, že buď lže Andrej Babiš, když tvrdí, že o smlouvách Radmily Kleslové se státními a polostátními podniky nevěděl, nebo lže místopředsedkyně hnutí, která tvrdí pravý opak. Již minulý týden jsem vyzval paní Kleslovou, aby zveřejnila, ve kterých firmách s majetkovou účastí hlavního města Prahy působí a jaké odměny jí z toho plynou, a také […]

Deník Neovlivní.cz dnes přinesl další závažné informace o prapodivném obchodně-politickém modelu místopředsedkyně hnutí ANO Radmily Kleslové. Z dostupných informací je jasné, že buď lže Andrej Babiš, když tvrdí, že o smlouvách Radmily Kleslové se státními a polostátními podniky nevěděl, nebo lže místopředsedkyně hnutí, která tvrdí pravý opak.

Již minulý týden jsem vyzval paní Kleslovou, aby zveřejnila, ve kterých firmách s majetkovou účastí hlavního města Prahy působí a jaké odměny jí z toho plynou, a také smlouvy, jež ona sama nebo její advokátní kancelář uzavřela se státními, polostátními či městskými podniky. Veřejnosti se však odpovědi nedostalo.

Dnešní informace deníku Neovlivní.cz jsou pikantní i z jiného pohledu. Deník informace získal od odvolaného náměstka ministra financí Wagenknechta, který ještě nedávno patřil k nejdůležitějším spolupracovníků ministra financí. 

Radmila Kleslová a Andrej Babiš by měli veřejnosti odpovědět na následující otázky:

 1) Jaké další smlouvy má paní Kleslová, či její právnická kancelář s polostátními či státními podniky?

2) Kolik si měsíčně na základě těchto smluv fakturuje?  

3) Věděl Andrej Babiš o těchto smlouvách?

4) Pokud o nich věděl, proč netrval na tom, aby paní Kleslová smlouvy zrušila?

5) Kdy oba osobně a jejich hnutí vyvodí ze všech zjištění a prokazatelných rozporů mezi slovy a činy nějaký veřejnosti srozumitelný závěr? 

štítky: #